پایگاه های اطلاعاتی

دانش لینک

سامانه دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی آنلاین بین المللی جهت دانلود مقالات و کتب لاتین به صورت IP Based.

لازم به ذکر است این سامانه از طریق اینترنت دانشگاه برای تمامی اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه صنعتی قابل دسترس می باشد. هم چنین امکان استفاده از این سامانه در خارج از دانشگاه برای اعضاء هیات علمی  فراهم می باشد که لازم است پس از ثبت نام در  سامانه، با استفاده از ایمیل دانشگاهی، جهت فعالسازی عضویت خود به کتابخانه مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند.

سامانه مشابهت یاب

 

مگیران – Magiran

سامانه دریافت مقالات مجلات به صورت IP Based

این پایگاه دسترسی آسان و روز آمد به متن ۷۵۰۰۰۰ مقاله از ۴۰۰ نشریه را فراهم نموده است . حوزه های موضوعی این پایگاه علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، کشاورزی ، فنی و مهندسی ، هنر و علوم پایه است . جستجو به ۲صورت سریع و پیشرفته در این پایگاه فراهم است . امکان جستجو های مختلف در نشریات مثل الفبایی ، موضوعی ، نشریات دارای اعتبار علمی ، نشریا ت دانشگاه ها و نشریات دارای متن میسر می باشد.

سیویلیکا – CIVILICA

بانک مقالات کنفرانسها و ژورنالهای داخلی

برای دریافت مقاله از پایگاه سیویلیکا پس از جستجوی مقاله مورد نظر از طریق اینترنت دانشگاه صنعتی کرمانشاه (IP Based)، ایمیل دانشگاهی خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید تا لینک دریافت مقاله به ایمیل شما ارسال گردد. لازم به ذکر است از طریق هر ایمیل دانشگاهی در هر ۲۴ ساعت، حداکثر تعداد ۶ مقاله قابل دریافت می باشد.

دانشجویانی که تاکنون ایمیل دانشگاهی دریافت ننموده اند می توانند جهت دریافت ایمیل به واحد فناوری دانشگاه- واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه- مراجعه نمایند.

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی – SID

مهمترین ویژگی و مزیت این پایگاه جامعیت و روزآمدی منابع موجود در آن بوده و بر این اساس خدمات خود را به صورت فراگیر و در بخش های مختلف به شرح ذیل به کاربران ارائه می دهد:

– نمایه سازی مقالات نشریات علمی پژوهشی کشور که از طریق کمیسیون نشریات وزارت علوم تحقیقات و فناوری و کمیسیون نشریات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صاحب مجوز می شوند.
– نمایه سازی مقالات نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و نشریات علمی دانشگاه پیام نور
– دسترسی به چکیده و متن کامل مقالات به صورت رایگان
– ارائه اطلاعات هر نشریه در صفحه مجزا همراه با دسترسی به شماره های منتشر شده از سال ۱۳۷۹ به بعد
– امکان جستجوی مقالات و نویسندگان بر اساس عنوان مقاله، نشریه و چکیده
– نمایه سازی چکیده مقالات محققان ایرانی در نشریات بین المللی
– معرفی و نمایه نشریات ایرانی نمایه شده در ISI

مرکزمنطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

تمام منابع فارسی شامل کتاب ها، نشریات، پایان نامه ها، اطلس ها و نقشه ها، اسناد، طرح های تحقیقاتی، پایگاه های تخصصی، چاپ و نشر کتاب و مجلات، برگزاری کارگاه ها و همایش های علمی در سطح داخل و منطقه ای و …. دسترسی به متن کامل مقالات در داخل بخش اطلاع رسانی امکان پذیر می باشد.

پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج)

 

پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه های ایران

سامانه اطلاعات کتابخانه های ایران

 

 پایگاه دسترسی آزاد زدنی (ZEDNEE )

 

 DOAJ: راهنمای مجلات رایگان لاتین تحت وب